Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

partacihvozdna 

Olympijské kotlíkování - HVOZD-ČCHANG 2018 - únor 2018

214 fotek 10.2.2018 - zobrazení
Díky časovému posunu byla olympiáda v Pchjong-čchangu zahájena již v pátek 9. 2. 2018, hlavní zahajovací ceremoniál však proběhl až v sobotu 10. 2. 2018 v olympijském parku ve Hvozd-čchangu …
Na olympiádu se akreditovaly kromě domácího týmu České republiky i týmy Ruska, Spojených států, Švýcarska a Německa. Každý tým má svou vlajku a vítězný pokřik. Za zvuku fanfár se objevuje olympijská vlajka a už zvědavě čekáme, kdo přinese olympijský oheň. Poslední předávka, oheň hoří, olympiáda je oficiálně zahájena.
Soutěžíme v obřím slalomu, biatlonu, letech na lyžích a hokeji. Na závěr dopoledne nás čeká náročná štafeta na centrálním stadionu.
Odpočinek po náročném dopoledni probíhá v restauraci hned vedle olympijského parku a pak následuje vědomostní kvíz, kterého se účastní spousta obyvatelů olympijské vesničky Hvozd-čchang. Děkujeme všem, kteří pomohli sportovcům odpovědět 15 otázek týkajících se minulosti i současnosti olympijských her.
Čas, než rozhodčí spočítají výsledky, si vyplňujeme vařením vlastní kotlíkové kyselice z ingrediencí, které jsme si s sebou na olympiádu přinesli. Odborná porota z řad rodičů ocenila vysokou kvalitu obou kotlíkovic a jen o zrnko soli byla jako lepší vyhodnocena ta, kterou uvařili Kuchtíci, což Polena ocenila obrovským potleskem.
Začíná slavnostní ukončovací ceremoniál. Vítězem se stává tým Ruska, těsně následovaný ostatními týmy. Víme ale, že „není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“. Medaile dostáváme všichni, tým Ruska navíc energetický balíček.
Vlajka klesá dolů, oheň zhasíná. První zimní olympijské hry ve Hvozd-čchangu končí. Rozcházíme se domů a začínáme fandit NAŠIM, ať z Pchjong-čchangu těch medailí dovezou co nejvíce!
… Citius, Altius, Fortius - Rychleji, výše, silněji …
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron